Výkonné notebooky EliteBook G7 od HP vám umožní zvolit si vlastní styl práce

21. ledna 2021

Počítače s nejnovějšími technologiemi společnosti HP a s procesory Intel® Core™ si hravě poradí s vaším pracovním vytížením a stanou se nepostradatelným partnerem, ať už pracujete odkudkoliv.

Práce se nezastaví ani kvůli globálním obtížím. To nás pár posledních měsíců mimo jiné už naučilo. Vzdálená práce, často z domova, je nyní pravidelnou, ačkoliv často nedobrovolnou součástí profesního života a je potřeba se těmto novým požadavkům přizpůsobit. Najít optimální řešení a nástroje ale často není jednoduché. I to jsme již zjistili.

Jedním z hlavních požadovaných parametrů takových nástrojů je efektivita. V moderní době je docela jedno, jestli pracujete z kanceláře, nebo ze své postele, pokud u toho zůstanete stejně výkonní a efektivní. K tomu je ale potřeba mít zařízení, která v sobě snoubí vysokou mobilitu, konektivitu a nadstandardní možnosti spolupráce, které neutrpí tím, kde se zrovna nacházíte. Zkrátka, je nutné najít nástroje, které vám umožní být co nejvíce flexibilní.

Notebook jako investice do budoucnosti

Všechno výše řešené, každá z těchto vlastností ale není jen záležitostí poslední doby. Jde o vlastnosti, které vám dovolí reagovat pružněji a pohotověji, tedy o kvality, které jsou nadčasové. Každý nástroj nebo zařízení, který vám je umožní pozvednout, tak můžeme chápat i jako investici do budoucna.

Profesionální notebooky HP z řady EliteBook G7 jsou takovou investicí, a tedy zařízeními, které jsou odpovědí na profesní požadavky naší doby. Kombinují v sobě chytrá technická řešení, vysoký výkon pro práci i odpočinek a široké možnosti spojení a spolupráce.

Notebooky osazené procesory Intel® Core™ i7 využívají výpočetní síly technologie mikročipů desáté generace s označením Comet Lake, který slibuje dostatečný výkon při jakékoliv činnosti. Konektivitu zařízení podporuje kompatibilita s 5G sítěmi a široké portfolio nástrojů pro spolupráci, jako je například technologie pro potlačení okolního šumu pomocí umělé inteligence při vedení online rozhovorů. Práci odkudkoliv usnadní i mimořádná kapacita baterie a technika rychlého nabíjení.

Nejen mobilita, ale i bezpečnost

V dnešní době nárůstů útoků na koncové uživatele a jejich často mizerně zabezpečená zařízení není radno ochranu dat podceňovat. A tak, stejně jako na výpočetní kapacity a možnosti kolaborace, společnost HP myslela i na bezpečnost. Řada G7 zahrnuje velkou škálu patentovaných ochranných prvků, a to ať už fyzických, nebo digitálních. Vše začíná praktickou krytkou kamery. A rozhodně nekončí integrovaným řešením, které automaticky obnoví systém po napadení a také zajišťuje, že kritické součásti ochrany jsou neustále aktivní. Všechny bezpečnostní prvky spolupracují jako celek, který slouží jedinému cíli. Spolehlivě ochránit nejen vaše cenná data, ale také aktivity.

Zařízení EliteBook řady G7 jsou odpovědí společnosti HP na poptávku po technologiích, které současný uživatel vyžaduje. Ale jejich filozofie se nezastavuje jen u toho. Adresují univerzální a nadčasový požadavek, který je starý jako samotné sítě, totiž pracovat efektivně, a přesto podle svých vlastních představ.