ProBook 430 G8: spolehlivá odpověď na vaše pracovní výzvy

28. července 2021

Nároky na pracujícího uživatele se bohužel neustále zvyšují. Jsme čím dál více v pohybu, musíme být schopní pracovat doslova odkudkoliv, všude na nás navíc číhají nebezpečí, například spjatá s krádeží dat. Ohlídat si všechny tyto aspekty pracovního života není jednoduché.

Na zvyšující se nároky na uživatele naštěstí myslí i společnost HP, která se nám se svými technologickými inovacemi snaží toto břímě ulehčit. Jedním ze zařízení, která jsou už od prvopočátku navrhovaná s ohledem na obtíže našich pracovních údělů, je nový HP ProBook 430 řady G8. Kromě osvědčených bezpečnostních řešeních a výkonu je novinkou zcela nový design, který reflektuje právě ony zvyšující se nároky moderního uživatele na mobilitu.

Vždy po vašem boku, a stylově

Notebook na první pohled zaujme jednoduchým, minimalistickým provedením, kterému dominuje logo společnosti HP na přední straně displeje. Přístroj tak už od pohledu působí stylově a seriózně. Seriózní je ale notebook i z pohledu uživatele. Například, pokud jde o zmíněný displej, ten se kromě ultratenkého rámečku pyšní komfortní úhlopříčkou 13.3" s rozlišením FHD (tedy přesněji 1 920 x 1 080 bodů) se svítivostí až 250 nitů a v antireflexní úpravě.

Nejde ale jen o to, jak HP ProBook 430 G8 vypadá na povrchu, pro pracujícího a cestujícího uživatele jsou podstatné také jeho rozměry a váha. Díky zcela novému designu překvapí svým kompaktním a lehkým 16mm šasi vyrobeným z odolných hliníkových komponent. Na šířku se vejde do 31 cm, délkou pak do 21 cm. Hmotnost při základní výbavě činí pouhých 1,28 kg. Do těchto dimenzí se vměstnala kromě displeje s 84% poměrem obrazovky k tělu také nová responzivní klávesnice s gumovou úpravou pro naprosto neslyšné psaní. A nechybí ani tolik oblíbená integrovaná kamera HP Privacy s rozlišením 720 pixelů a manuálním stínítkem kamery pro váš pocit bezpečí.

Partner, na kterého je spoleh

O výkon, který potřebuje ke své práci každý uživatel od kreativního psavce až po vrcholového manažera, se stará vybavení s dobře známými jmény. Posuďte sami.

Celému řešení jednoznačně vévodí procesor Intel Core i5-1135G7, čtyřjádro 11. generace postavené na osvědčené a spolehlivé architektuře společnosti Intel. Čip s technologií Turbo Boost, která automaticky zvedne výkon procesoru tak, aby vždy odpovídal vašemu pracovnímu nasazení, je zde taktováno na 4,2 GHz. Spolu s grafickou kartou Intel Iris Xe a dvoukanálovou pamětí se starají o výkon, který vás podrží při využívání grafických aplikací, při videohovorech a práci s týmem, při prezentacích i při běžné práci v kancelářských aplikacích. A to ať už v kanceláři, nebo vzdáleně přes cloud.

S moderní prací jde cloud přece jen ruku v ruce a s tím souvisí další zvyšující se nároky na konektivitu. Možnosti rychlého připojení určují, kde a jak efektivně můžeme pracovat. Ani v tomto směru vás ale HP ProBook 430 řady G8 nenechá na holičkách. I v prostředí s mnoha sítěmi, kde by jiné přístroje mohly ztrácet na kvalitě signálu, můžete pracovat bez obav díky gigabitové technologii Wi-Fi 6.

HP ProBook 430 G8

Jistota a bezpečí.

Procesor
Intel® CoreTM i5-1135G7

Windows 10 Pro

Paměť
8 GB DDR4

Pevný disk
1 TB M.2 SSD

Grafická karta
NVIDIA GeForce MX450/2GB

Záruka
3 roky (následující pracovní den na místě)

• USB-C, USB 3.1, HDMI, WiFi 6 ax, LAN, Bluetooth, čtečka micro SD karet, HD webkamera, čtečka otisků prstů, podsvícená numerická klávesnice

Se sítěmi ale souvisí ten problém, že nemusejí být zrovna bezpečné. Pracovat můžeme odkudkoliv, ale zvlášť v případě připojení k veřejným sítím je potřeba dbát na to, abychom své zařízení a data dostatečně chránili, a bezpečnost tak nepodcenili.

Společnost HP neopomněla v případě notebooku ProBook 430 G8 ani na inovace v této oblasti, a tak můžete při práci zůstat v klidu a věnovat se naplno tomu, na čem záleží. Důmyslné řešení ochrany HP Wolf Security, spojení softwarových a hardwarových nástrojů v jeden celistvý bezpečnostní ekosystém ještě více podtrhuje a zvýrazňuje, o jak spolehlivé pracovní zařízení se v případě ProBook 430 řady G8 jedná. Bezpečnostní hardwarové komponenty uvnitř vašeho zařízení zajišťují neustálou ochranu dat, vzdálený cloudový server pak shromažďuje a vyhodnocuje informace o všech existujících hrozbách. Ochrana zařízení HP a vašich uložených dat je tak vždy aktivní a aktuální.

V případě notebooku HP ProBook 430 G8 nejsou pojmy jako spolehlivost, moderní přístup a styl jen prázdné fráze. Jsou podpořené nejaktuálnějšími technologiemi současnosti, a ty jsou zase připravené podpořit každého uživatele při jeho náročné práci.